top of page

MIMÍSCI (od 6 týdnů)

Maminky s miminky (než začnou lézt, orientačně do 8 měsíců) Cvičení po porodu je rozděleno na cvičení maminek a miminek, která se střídají. Chvíli cvičí miminka, pak maminky a děti odpočívají nebo si mohou hrát. Miminka jsou uprostřed na měkkých žíněnkách, maminky cvičí kolem nich.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
MIMÍSCI (od 6 týdnů)
MIMÍSCI (od 6 týdnů)

Čas a místo

21. 6. 2023 9:30 – 10:25

Sportovní areál Rokytka, Hloubětínská 198 00, 198 00 Praha 14, Česko

O události

Cvičení po porodu je rozděleno na cvičení maminek a miminek, která se střídají. Chvíli cvičí miminka, pak maminky a děti odpočívají nebo si mohou hrát. Miminka jsou uprostřed na měkkých žíněnkách, maminky cvičí kolem nich, takže se mají vzájemně stále na očích. 

Cvičení je sestaveno tak, aby mohly chodit již maminky v šestinedělí, ale začít se cvičením můžete i pár měsíců po porodu. Základem je zpevnění pánevního dna, zpevnění břišních a dalších oslabených svalů, povzbuzení krevního oběhu, protažení bederních, prsních a dalších zkrácených svalů, relaxační a kompenzační cvičení, postupné přecházení k aktivitám kondičním, vytrvalostním, které vedou ke spalování zásob podkožního tuku. 

Do cvičení zapojíme miminka formou pohybových her, cvičit budou také s pomocí velkých a malých míčů a balančních pomůcek T-bow. 

Maximální počet maminek s miminkem v lekci je 12. Pokud potřebujete vzít s sebou staršího sourozence, budou zde připraveny pomůcky, se kterými se starší děti mohou zabavit, zatímco maminka a miminko budou cvičit.

Cvičení bude probíhat vždy ve středu od 4. 1. až do 21. 6. 2023 od 9:30 do 10:25.

Do kurzu se lze přihlásit i v průběhu (i když už bude rozběhnutý), pokud bude volná kapacita.

Cena: 

  • jednotlivá lekce: 350 Kč
  • !Rezervujte místo pro svého maličkého sporťáka na podzimní cvičení (6. 9. 2022 do 31. 1. 2024) 15 lekcí za 5 250 Kč již nyní! Více informací o podzimním cvičení ZDE!

Sdílet událost

bottom of page