top of page

Máme parádní zimu a volné pokoje (11.–18.3.)!

Aktualizováno: 13. 4. 2023


Sportovní dítě_Harrachov_jarní prázdniny_SportHotelMumlava_lyžování
Parádní zima v Harrachově - Sport Hotel Mumlava

Hola, hola, měla přijet škola... Jenže nepřijede a my máme spoustu volných postýlek. Za okny je parádní zima, navíc na tenhle týden rosničky hlásí sněhopád, takže lyžovačka bude v příštím týdnu úplně skvělá.


Proto, všichni milovníci zimních radovánek, kteří třeba ještě nemají 100% zorganizovaný program na jarní prázdniny (11.–18.3.2023), by měli zbystřit, rychle se rozmyslet a příští týden dorazit k nám do Harrachova.


Kuchyně je připravena vám naplnit bříška, skibus (v ceně ubytování) vás odveze na sjezdovku a vícedenní permanentku vám na hotelu vystavíme až s 30% slevou oproti kase v areálu. Provázkový vlek pro nejmenší lyžníky je též připraven, jen ho zapnout.

Plná penze pro dospělého bude v tomto týdnu za 890 Kč a dítě do 15 let za 660 Kč.Lyžovačka s instruktorem?

Pokud ale chcete, aby vaše dítko lyžovalo pod vedením zkušených a licencovaných instruktorů, tak máme ještě pár volných míst o týden později, od 18.3. bude probíhat poslední letošní lyžařský kurz. Program není jen pro děti, ráno si můžou s instruktorem zalyžovat i dospělí, aby i ti se mohli zdokonalit ve svých sjezdařských dovednostech.


Tak toho využijte, sníh určitě bude! Těšíme se na vás!
162 zobrazení

ความคิดเห็น


bottom of page