top of page
lode2_2.png

Eliška Pudivítrová
Eliška Pudivítrová

Ing. Eliška Pudivítrová


Eliška Pudivítrová je reprezentantkou ČR ve vzpírání od roku 2015. Závodí ve váhové kategorii do 64kg. Mezi její sportovní úspěchy patří držení titulu národní šampionka z let 2014, 2015, 2017, 2018, 2019, 2020. Překonala 4x národní rekord v kategorii žen do 64 kg. Několikrát se účastnila Mistrovství světa, Univerzitního mistrovství světa, Letní světové univerziády, Mistrovství Evropy a jiných mezinárodních turnajů ve vzpírání. Za největší sportovní úspěchy na mezinárodní scéně považuje 5.místo na Univerzitním mistrovství světa v Polsku, 10. místo na Mistrovství Evropy v Rumunsku nebo 1.místo na V4 CUP v Polsku. V minulosti se věnovala od 4 let sportovní gymnastice a poté atletice pod záštitou Sportovního gymnázia v Kladně.


V bakalářském studijním programu je absolventkou oboru Zdravotnický záchranář. Aktivně se tomuto oboru věnuje jako zdravotní dozor na plochodrážním stadionu Markéta v Praze a také jako rozhodčí a školitelka Helpíkova poháru z.s., který působí především jako vzdělávací organizace pro děti v oblasti poskytování první pomoci. V navazujícím magisterském studijním programu je absolventkou studijního programu Ochrana obyvatelstva, oboru Civilní nouzové plánování na ČVUT v Praze, Fakultě biomedicínského inženýrství.

Mezi její dokončené kurzy a školení patří v roce 2013 – Trenér 3. třídy, specializace atletika, >2018 – Trenér 2. třídy, specializace vzpírání, 2019 – Rozhodčí 2.třídy vzpírání, 2021 – Instruktor fitness, Ronnie – Fitness akamedie. Věří, že aktivní životní styl a sport by měl patřit do života každého člověka. Myslí si, že pozitivní vztah ke sportu je vhodné dětem ukázat od útlého věku a jít jim příkladem ať už jako instruktor, učitel či rodič.

bottom of page