top of page

MIMÍSCI (od 6 týdnů) – podzim 2023

Maminky s miminky (než začnou lézt, orientačně do 8 měsíců) Cvičení po porodu je rozděleno na cvičení maminek a miminek, která se střídají. Chvíli cvičí miminka, pak maminky a děti odpočívají nebo si mohou hrát. Miminka jsou uprostřed na měkkých žíněnkách, maminky cvičí kolem nich.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
MIMÍSCI (od 6 týdnů) – podzim 2023
MIMÍSCI (od 6 týdnů) – podzim 2023

Čas a místo

18. 10. 2023 9:30 – 10:25

Sportovní areál Rokytka, Hloubětínská 198 00, 198 00 Praha 14, Česko

O události

Cvičení po porodu je rozděleno na cvičení maminek a miminek, která se střídají. Chvíli cvičí miminka, pak maminky a děti odpočívají nebo si mohou hrát. Miminka jsou uprostřed na měkkých žíněnkách, maminky cvičí kolem nich, takže se mají vzájemně stále na očích. 

Cvičení je sestaveno tak, aby mohly chodit již maminky v šestinedělí, ale začít se cvičením můžete i pár měsíců po porodu. Základem je zpevnění pánevního dna, zpevnění břišních a dalších oslabených svalů, povzbuzení krevního oběhu, protažení bederních, prsních a dalších zkrácených svalů, relaxační a kompenzační cvičení, postupné přecházení k aktivitám kondičním, vytrvalostním, které vedou ke spalování zásob podkožního tuku. 

Do cvičení zapojíme miminka formou pohybových her, cvičit budou také s pomocí velkých a malých míčů a balančních pomůcek T-bow. 

Maximální počet maminek s miminkem v lekci je 12. Pokud potřebujete vzít s sebou staršího sourozence, budou zde připraveny pomůcky, se kterými se starší děti mohou zabavit, zatímco maminka a miminko budou cvičit.

Cvičení bude probíhat vždy ve středu od 6. 9. 2023 do 31. 1. 2024 od 9:30 do 10:25.

Do kurzu se lze přihlásit i v průběhu (i když už bude rozběhnutý), pokud bude volná kapacita.

Cena: 

  • 5 250 Kč / 15 lekcí
  • v případě, že předplacených 15 lekcí vyčerpáte před koncem ledna 2024 budete moci si další hodiny dokoupit za zvýhodněnou cenu 
  • chceme vám ponechat 7 lekcí „volných“, abyste mohli vyléčit rýmičky, navštívit lékaře anebo jednoduše odcestovali

Sdílet událost

bottom of page