top of page

DĚTSKÁ FLOTILOVÁ PLAVBA 1

Flotilová plavba pro malé námořníky plná dobrodružství, her a pirátských výprav! Bohatý program je pro děti všech věkových kategorií. Část dne se o děti starají instruktoři a rodiče si užívají zaslouženého odpočinku.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
 DĚTSKÁ FLOTILOVÁ PLAVBA 1
 DĚTSKÁ FLOTILOVÁ PLAVBA 1

Čas a místo

25. 6. 2022 12:00 – 02. 7. 2022 20:00

Drage, Pakoštane, 23211, Drage, Pakoštane, Chorvatsko

O události

Flotilová plavba pro malé námořníky plná dobrodružství, her a pirátských výprav! Bohatý program je pro děti všech věkových kategorií. Část dne se o děti starají instruktoři a rodiče si užívají zaslouženého odpočinku.

Vyrazte s dětmi na aktivní rodinnou dovolenou u moře a vyplujte v létě na překrásné dalmatské ostrovy. Letos s malými námořníky popluje náš partner Sportovní dítě už posedmé." Přidáte se k nám?"   Za tuhle dovolenou vás totiž budou děti doopravdy milovat. Čeká je nezapomenutelný týden na lodi plný her, dobrodružství, výletů, koupání i jachtingu okořeněný hledáním pirátského pokladu. Zábavu a zasloužené volno si ale užijí si i rodiče – část dne se totiž dětem při výuce a hrách věnují instruktoři. A o jídlo pro všechny na celý den se stará výtečná plovoucí kuchyně.   Na flotilové dětské plavbě se spolu obvykle plaví 10 plachetnic. Každou bezpečně vede kapitán s bohatými zkušenostmi s jachtingem i s prací s dětmi. Celou plavbu včetně programu i letos zajišťuje SK Sportovní dítě.cz a ve spolupráci s partnery zajišťuje také lodě.

Místo: Chorvatsko, Marina Drage Vzdálenost z Prahy je 980 km po dálnici, přibližně 10 hodin jízdy autem. Dopravu si zajišťuje každý sám. Můžeme vám zajistit dopravu autobusem za výhodnější cenu.

Jak se připojit? Na flotilovou plavbu se můžete vydat jako členové posádky na některé z lodí vedených zkušeným kapitánem. Nebo se můžete připojit se svou lodí a zaplatit si pouze program pro děti, případně stravování.

Program je bohatý a přizpůsobený všem věkovým kategoriím. Každý den si naši instruktoři převezmou děti a dvě hodiny dopoledne i odpoledne se spolu věnují hrám i zábavné výuce. Rodiče si pak mohou užít zasloužený odpočinek a volno. S programem na další den vás vždy seznámí kapitán.

 • každodenní výuka plavání a potápění
 • koupání, šnorchlování a potápění
 • slackline nad vodou
 • výprava (stezka odvahy) za pokladem
 • vodní bitva na nafukovacích člunech, závody člunů
 • jízda na lanovce (kladce) z útesu do moře
 • vodní pólo na kotvišti
 • výlety po ostrovech

Další aktivity pro děti během plavby:

 • skákaní do moře z paluby plachetnice
 • jízda za lodí na laně
 • skákaní do vln
 • stavění hradů z písku
 • vodní hry a soutěže
 • objevitelské plavby podél pobřeží na malém člunu
 • lezení na stěžeň s pomocí bocmanské lávky
 • společenské hry

Cena: 

1. Varianta: ceny za místo na lodi

- Dítě: 23 990 Kč (včetně stravování a programu) 

- Dospělý: 21 490 Kč (včetně stravování) 

Ceny pro členy SK Sportovnidite.cz: 

- Dítě: 22 490 Kč

- Dospělý: 20 490 Kč

 

2. Varianta: ceny pro vlastní loď

- Cena stravování (neděle až pátek, končí se obědem): dospělý: 3 900 Kč, dítě 2 900 Kč

- Cena programu pro jedno dítě: 4 990 Kč

Platba:

ZÁLOHY: ve výši 50 % z výsledné ceny pobytu (do 30. 4. 2022)

DOPLATKY: do 30. 5. 2022

Výše záloh budeme řešit individuálně podle objednaných služeb. Individuálně se také bude řešit platba za pronájem lodí (bude potřeba dříve).

Storno podmínky

​ČÍSLO ÚČTU: 204313375/0600 (do poznámky prosím uvést Vaše příjmení + plavba a uvést termín)

Důrazně doporučujeme pojištění storna zájezdu. Pojišťovna AXA zprostředkovává toto pojištění i pro případ Covidu 19, https://www.axa-assistance.cz/cestovni-pojisteni/. Pokud je pozitivní jeden člen rodiny, storno se vztahuje na celou rodinu. Neplatí pro případ nařízené karantény. Spoluúčast na pojištění storna zájezdu je 20%. Nově vám na každou zaplacenou zálohu bude chodit mailem potvrzení o zaplacení, bez data (to si můžete pak doplnit), protože pojistit byste si pobyt měli v den, kdy jste ho zaplatili. Toto pojištění lze sjednat jak pro pobyt v ČR, tak i pro pobyt v zahraničí.​

Sdílet událost

bottom of page