ELIŠKA PUDIVÍTROVÁ_edited.jpg

Hello

Ing. Eliška Pudivítrová

Eliška Pudivítrová je reprezentantkou ČR ve vzpírání od roku 2015. Závodí ve váhové kategorii do 64kg. Mezi její sportovní úspěchy patří držení titulu národní šampionka z let 2014, 2015, 2017, 2018, 2019, 2020. Překonala 4x národní rekord v kategorii žen do 64 kg. Několikrát se účastnila Mistrovství světa, Univerzitního mistrovství světa, Letní světové univerziády, Mistrovství Evropy a jiných mezinárodních turnajů ve vzpírání. Za největší sportovní úspěchy na mezinárodní scéně považuje 5.místo na Univerzitním mistrovství světa v Polsku, 10. místo na Mistrovství Evropy v Rumunsku nebo 1.místo na V4 CUP v Polsku. V minulosti se věnovala od 4 let sportovní gymnastice a poté atletice pod záštitou Sportovního gymnázia v Kladně.

V bakalářském studijním programu je absolventkou oboru Zdravotnický záchranář. Aktivně se tomuto oboru věnuje jako zdravotní dozor na plochodrážním stadionu Markéta v Praze a také jako rozhodčí a školitelka Helpíkova poháru z.s., který působí především jako vzdělávací organizace pro děti v oblasti poskytování první pomoci. V navazujícím magisterském studijním programu je absolventkou studijního programu Ochrana obyvatelstva, oboru Civilní nouzové plánování na ČVUT v Praze, Fakultě biomedicínského inženýrství.
Mezi její dokončené kurzy a školení patří v roce 2013 – Trenér 3. třídy, specializace atletika, >2018 – Trenér 2. třídy, specializace vzpírání, 2019 – Rozhodčí 2.třídy vzpírání, 2021 – Instruktor fitness, Ronnie – Fitness akamedie.
Věří, že aktivní životní styl a sport by měl patřit do života každého člověka. Myslí si, že pozitivní vztah ke sportu je vhodné dětem ukázat od útlého věku a jít jim příkladem ať už jako instruktor, učitel či rodič.

Kontakt

  • Facebook
  • Instagram